Těsto:
0,5 l mléka uvedeme k varu, přidáme 5dkg másla, špetku soli a 0,5 kg hrubé mouky a mícháme do zhoustnutí. Po odstavení ,ještě do teplého, vmícháme 3 vejce. Těsto vyválíme a rozkrájíme na čtverečky, do kterých zabalíme ovoce a dáme vařit.
Tak narostlé ostrožky jako letos jsem ještě neměla. Kosatce a denivky v sousedství skoro nemají šanci, dokonce přerostly i skleník.
Žádné komentáře:
Okomentovat