Počet zobrazení stránky

neděle 29. listopadu 2009

Sněhuláci a andělé z česané ovčí vlny

Venku to pořád vypadá spíš na jaro než na zimu ,sněhuláky ze sněhu taky stavět nemůžeme,tak dcera vytvořila sněhuláky z ovčí vlny.
Andílci jsou také z ovčí vlny.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Ochmýřená radost

 První letos zahnízdily husice magelánské. Z 8 vajec je osm housat. Husa divoká snesla pět vajec a vylíhla se dvě housata. Husa indická snes...

https://vikendovepeceni.cz/