Venku to pořád vypadá spíš na jaro než na zimu ,sněhuláky ze sněhu taky stavět nemůžeme,tak dcera vytvořila sněhuláky z ovčí vlny.
Andílci jsou také z ovčí vlny.
První letos zahnízdily husice magelánské. Z 8 vajec je osm housat. Husa divoká snesla pět vajec a vylíhla se dvě housata. Husa indická snes...
Žádné komentáře:
Okomentovat