Před časem nás naše chovatelské cesty zavedly do východních Čech a cesta vedla kolem Starklova zahradnictví a nešlo se tam nezastavit.Neměli jsme v úmyslu nic kupovat,ale alespoň se podívat.Měli jsme štěstí,protože se zrovna konala podzimní výstava růží.
Při zpáteční cestě jsme se mohli pokochat pohledem na starokladrubské koně.
Žádné komentáře:
Okomentovat