Venku je všude bílo, tak udělám trochu změnu. V létě se mi podařilo vyfotit kobylku zelenou a dokonce bych řekla, že se tomu i usmívá .
,
První letos zahnízdily husice magelánské. Z 8 vajec je osm housat. Husa divoká snesla pět vajec a vylíhla se dvě housata. Husa indická snes...
Žádné komentáře:
Okomentovat