Počet zobrazení stránky

středa 20. ledna 2010

Kobylka zelená

Venku je všude bílo, tak udělám trochu změnu. V létě se mi podařilo vyfotit kobylku zelenou a dokonce bych řekla, že se tomu i usmívá .

,




Žádné komentáře:

Okomentovat

Ochmýřená radost

 První letos zahnízdily husice magelánské. Z 8 vajec je osm housat. Husa divoká snesla pět vajec a vylíhla se dvě housata. Husa indická snes...

https://vikendovepeceni.cz/